صفحه ها
دسته
لینک های مفید
مراجع اعظام


آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 24739
تعداد نوشته ها : 4
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب

به نام خدا

این روزها شاهد جنایات وحشیانه ای از سوی رژیم اشغالگر قدس بر علیه مردم مظلوم، بی دفاع و تحت محاصره غزه می باشیم.

و این همه گستاخی و تجاوزگری این رژیم، ناشی از سکوت ظاهری و حمایت پشت پرده بعضی سران کشورهای عربی از سرکوب مردم غزه است.

آری سران کشور های عربی و در راس آن حکومت عربستان سعودی؛ (خائن الحرمین الشریفین) که خود را "خادم الحرمین الشریفین" می داند، و از همین ناحیه خود را زعیم و بزرگ!!؟؟ جهان اسلام می داند.

و این در حالی است که حکومت آل سعود هیچ گونه حقی بر اداره این سرزمین مقدس ندارد. و حرمین شریفین متعلق به تمامی مسلمین جهان است. و باید به وسیله شورایی متشکل از کلیه کشور های اسلامی (مانند سازمان کنفرانس اسلامی) اداره شود.و دست افراد سود جو و وابسته به مستکبران جهانی این سرزمین مقدس کوتاه شود.

(دوست دارم یک نکته را در پرانتز عرض کنم، می دانید که ورود افراد غیر مسلمان به داخل محدوده حرم شرعا مجاز نیست. ولی حالا اداره این سرزمین کلا بدست غیر مسلمانان افتاده)

تنها در این صورت است که دیگر کسی به بهانه این که خادم الحرمین الشریفین است ، به حمایت  از قاتلین مسلمانان و "ائمه الکفر" نمی پردازد.

خادمی که یکتنه و سرخود و بانام طرح های توسعه حرم شریف بیت الله الحرام و حرم شریف نبوی (صلوات الله علیه و اله الطاهرین) تمامی تاریخ اسلام و ابنیه بسیار با اهمیت اسلامی را که میراث رسول الله (صلوات الله علیه و اله الطاهرین)است را خراب و با خاک یکسان نموده است.

پیشنهاد: اداره سرزمین وحی توسط شورایی متشکل از نمایندگان تمامی کشورهای اسلامی

اللهم العن اول ظالم ، ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع لهو علی ذالک؛ الهم العن هم جمیعا

خادم الحرمین الشریفین
دسته ها :
جمعه یازدهم 11 1387
X